• język migowy
  • lokalizacja
  • BiP

Zasady rekrutacji do szkoły

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 informuje, że zapisy do klasy 1-szej szkoły podstawowej przebiegają wg następujących zasad:

1. Uczniowie zamieszkujący w obwodzie szkoły przyjmowani są na podstawie zgłoszenia. Szkoła ma obowiązek przyjęcia dziecka z obwodu szkoły.
  2. Uczniowie spoza obwodu szkoły przyjmowani są na podstawie wniosku rodzica na wolne miejsca w oddziale/ewentualnie oddziałach utworzonych w szkole. Uczniowie ci uczestniczą w procesie rekrutacji z terminami określonymi w zarządzeniu Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.

Poniżej znajduje się wzór Karty zapisu dziecka do Szkoły Podstawowej nr 8 w Czerwionce-Leszczynach oraz wniosek zapisu dla dzieci spoza obwodu. Dokument należy pobrać, wydrukować i wypełnić odręcznie.

Zapisy do klasy pierwszej będą prowadzone do 31 marca 2022r.

Obwód Szkoły Podstawowej Nr8 w Czerwionce-Leszczynach obejmuje ulice:

Strzelczyka, Doktora Malczyka, Cicha, Zabrzańska, Bełkowska, Ornontowicka, Grabowa, Borowa, Prosta, Jesionka od nr 60A, Kosynierów: nr nieparzyste od nr 7.

Kategoria: Rekrutacja [2]
Format Data publikacji / aktualizacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
pdf 2022-03-07 Zgłoszenie dziecka do SP8 zapis do szkoły 2022 na 2023 rok-1.pdf
Zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 88