Strona główna/Aktualności/Szkoły Pełne Talentów- zbieramy Talenciaki!!!

Szkoły Pełne Talentów- zbieramy Talenciaki!!!

14 11 2022 #Aktualności

Nasza szkoła przyłączyła się do akcji „Szkoły Pełne Talentów”organizowanej przez sieć Lidl Polska.

W ramach akcji klienci sieci Lidl zbierają papierowe karty nazwane na potrzeby akcji Talenciakami - z indywidualnym kodem QR. Talenciaki wydawane będą za każde 50 zł zakupów - w tym co najmniej jeden świeży owoc lub warzywo - lub za zakup produktów premiowych (produktów specjalnych), podczas dokonywania zakupów we wszystkich sklepach stacjonarnych sieci Lidl Polska.

Talenciaki można aktywować na stronie naszej szkoły pod linkiem Talenciaki SP8

Wykorzystując kod numeryczny lub skanując kod QR i przypisać je do naszej zarejestrowanej szkoły. Talenciaki można przekazać również w formie tradycyjnej wrzucając kupony do pudełek znajdujących się w szkole. Talenciaki będziemy wymieniać na atrakcyjne wyposażenie szkoły. Akcja zbierania Talenciaków trwa do 20.11.2022r.
Skrzyneczka na talenciaki jest wystawiona przy wejściu do szkoły.
Zachęcamy do udziału:)